-6°C
Piątek 23 Lutego 2018
Imieniny: Damian, Roma

logo lkk Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti zaprasza po raz kolejny programistycznych pasjonatów do udziału w warsztatach komputerowych w ramach Lokalnego Klubu Kodowania. Kolejne spotkania doskonalące posługiwanie się językiem Scratch zaplanowano na sobotę 25 marca br. dla trzech grup edukacyjnych (grupa I - godz. 10.00; grupa II - 11.30, grupa III - godz. 13.00). Po solidnej dawce nauki pisania zaawansowanych skryptów uczestnicy będą mieli możliwość tworzenia własnych, zindywidualizowanych i szalonych aplikacji. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy prowadzi Transgraniczne Centrum Edukacji Ekonomiczno-Społecznej ChBP osobiście (I piętro) lub telefonicznie 82 562-01-01.

Przedsięwzięcie odbywa się pod patronatem Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy YouthSpark.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama