20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

covebo 9 marca b.r. Młodzieżowe Biuro Pracy w Chełmie zorganizowało po raz kolejny giełdę pracy w siedzibie jednostki przy ulicy Lwowskiej.
W czasie trwania przedsięwzięcia przedstawiciel agencji Covebo omówił przygotowaną prezentację dotyczącą wyjazdów do Holandii, warunki pracy i płacy, warunki i możliwości mieszkaniowe i tzw. pakiet start.
Osoby zdecydowane do podjęcia pracy wypełniły ankiety zgłoszeniowe.
Spośród nich zostaną wybrane osoby do dalszej współpracy.
Spotkania z przedstawicielami firmy Covebo planujemy w marcu cyklicznie w każdy czwartek przy ul. Lwowskiej 51 pok. 416 tel. 82 565 56 56.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Marta Mielniczuk

pośrednik pracy CEiPM OHP w Chełmie

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama