20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

plakat zwierzeta Chełmska Straż Ochrony Zwierząt i Stowarzyszenie WeRwA zapraszają do udziału w festynie "Tacy sami" organizowanym w ramach Światowego Dnia Zwierząt. Impreza odbędzie się w sobotę 22 października w godz. 10:00-14:00 na chełmskim deptaku.
Właścicieli psów organizatorzy zapraszają na godz. 10:00 na pl. Łuczkowskiego, gdyż stamtąd paradą po deptaku przyjdą na miejsce imprezy. W programie festynu znajdzie się wiele atrakcji nie tylko dla miłośników zwierząt. Będą występy artystyczne, konkursy, selfie z pupilami na specjalnej "ściance", rozmowy z weterynarzem, loteria fantowa, specjalny sklepik, zostawianie odcisków rąk i łap na deptaku. Swoje psy zaprezentuje kilku znanych chełmian. Będzie można zakupić karmę dla bezdomnych zwierząt oraz zamówić adresówkę, kubek czy koszulkę z podobizną swego pupila.

W przypadku korzystnej pogody Świat Rozrywki przygotuje atrakcje dla dzieci, a głodni będą mogli nasycić się wspaniałą "grochówką z polowiaka dla bezdomniaka". Publiczność będzie się mogła zapoznać z codzienną działalnością Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt. We współpracy z Lubelską Strażą Ochrony Zwierząt będzie prowadzona akcji "Zerwijmy łańcuchy".
Partnerami imprezy są MDK, MOSiR, Metro, Świat Rozrywki oraz sklepy zoologiczne Molinezja.


Grzegorz Gorczyca

 

 

Komentarze  

0 #1 adam linkowski 2016-10-08 14:09
Nie było żadnej imprezy. :sad: :sad: A jeśli była to mógłby ktoś napisać gdzie się odbyła :D :lol: ;-) :-| :sigh: :o :oops: :-| ;-) :-)
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama