25°C
Sobota 19 Sierpnia 2017
Imieniny: Bolesław, Jan

Lubimy smak dobrego chleba. Lubimy świeże owoce. Cenimy rzeczy wartościowe. Na co dzień, a tym bardziej „od święta”.

39b53b4c-26e5-448d-ab5b-0e83346a5ff6 Od wieków ludzie noszą okulary. Nie wszyscy. Tylko Ci, którzy muszą. Nie wszyscy też korzystają z usług mechaników samochodowych. Nie wszyscy bowiem mają samochody.

Podobnie jest z Geodetą. Potrzebny jest, gdy mamy choć mały, ale jednak swój kawałek ziemi. Takiej do uprawy , wypoczynku czy budowy domu. Wybierając szkła i oprawki robimy to zwykle uważnie. I słusznie. To wybór na lata i dla naszej wygody. Oddając do przeglądu samochód , w którym mamy czuć się bezpiecznie, również preferujemy jakość. A robimy to czasem co kilka miesięcy.
Jak często korzystamy z usług Geodety ? Pewnie dużo rzadziej. Może więc w takim przypadku należy głębiej przemyśleć, czy cena idzie w parze z jakością. A już z całą pewnością warto podjęciu świadomej decyzji poświęcić trochę czasu i uwagi. Bywa, że nasz problem z „ziemią” nie jest wcale taki nie do pokonania.

 

Jak lekarz, mechanik czy informatyk, geodeta z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem może sprawić coś, co laikom wydaje się niezbyt możliwe. Bywa, że wystarczy wyjaśnić to, co nam wydaję się być niezrozumiałe. Temu właśnie od kwietnia będą służyły nieodpłatne porady z zakresu geodezji, nieruchomości i szeroko rozumianych spraw własnościowych na które zaprasza GEO-COMPLEX , firma z wieloletnim doświadczeniem i wysoko wykwalifikowaną kadrą.

Począwszy od tego miesiąca w każdą drugą i trzecią środę, w godz. 14 – 16 będzie można nieodpłatnie skorzystać z profesjonalnej porady na każdy temat związany geodezją, pomiarami, granicami działek.
W celu usprawnienia kontaktu warto wcześniej na takie spotkanie umówić się telefonicznie.


Zapraszamy :)

 

Tel. 602-660-830

GEO-COMPLEX s.c. R&J BUCZEK
Budynek hotelu "Lwów" ul. 11 Listopada 2
Chełm

 

http://geodezjakartografiachelm.pl/

 

 

Komentarze  

#4 Zbinow 2017-07-09 18:02
witam serdecznie mam pytanie czy istnieje przepis , czy ja jako osoba prywatna mogę wnioskować do Starostwa o zmiane w mapach geodezyjnych. Obok mojej działki biegnie droga (od zawsze) na której gmina wytyczyła tez trase rowerową. I ta droga , jej przebieg z przyczyn ukształtowania terenu , dojazdów nigdy nie został i ni zostanie zmieniony. (wysokie skarpy) Tymczasem w planach geodezyjnych przebieg drogi jest zupełnie inny, absurdalny (wcina się w skarpę) jej kształt jest nieregularny (różne szerokości w róznych miejscach)i powoduje to straszne zamieszanie w przypadku wykonywania niektórych prac ziemnych. Nigdy ta droga nie będzie przebiegac tak jak na tych mapach Czy mogę wpłynąć na korektę tych granic ?
Cytować
0 #3 portal geodezyjny 2017-05-03 21:39
geodezja portal geodezyjny: geodezja24.pl
Cytować
0 #2 Geo-complex 2016-12-23 08:14
Zwykle tego rodzaju problemy mają swoje rozwiązanie. Ale każda sprawa jest jednak indywidualna. Zapraszam w dzień bezpłatnych porad. A wcześniej sugeruję kontakt telefoniczny lub e-mail.
Cytować
0 #1 Hanka 2016-12-17 08:47
Co zrobić w sytuacji, kiedy po wybudowaniu domu i szamba zleciłam wykonanie inwentaryzacji powykonawczej, która wykazała, że granica działki przebiega w innym miejscu (nie, jak do tej pory wzdłuż drogi i drzew, które na mapach były zaznaczone na granicy mojej i pomimo tego, że geodeta, który wytyczał działki na tym gruncie, wskazywał nam kamienie graniczne i wszystko było zgodne z mapami, zatwierdzonymi przez kilku urzędników). Teraz, kiedy okazało się, że granica jest przesunięta o 2,5 metra w głąb mojej działki, część szamba (0,5 m) znalazła się na gminnym gruncie, a działka nie ma wytyczonego jednego, nowego punktu granicznego.
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama