21°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin


05 Widzieliście Opole '80? Warto być, warto posłuchać, warto zobaczyć! Premiera tego wydarzenia odbyła się 8 marca w Chełmskim Domu Kultury a już jutro kolejna jego odsłona.

 

My natomiast odkrywamy przed Wami Opole '80 „od kuchni” - próby, przygotowania do koncertu, indywidualne sesje zdjęciowe autorstwa Vovy Makovskyi'ego, młodego fotografa, który specjalnie dla naszego portalu zrealizował poniższy fotoreportaż. Tego z pewnością nigdzie nie zobaczycie! Serdecznie dziękujemy i polecamy zapoznać się z twórczością Vovy pod adresem http://vovamakovskyiphoto.blogspot.com/

 

Tych, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w największym muzycznym wydarzeniu tego roku, bądź nie zakupili jeszcze biletów, przypominamy o terminach koncertów (16, 22, 23, 30 marca) oraz o naszym konkursie, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na Opole '80.

 

Już od poniedziałku ruszamy z pytaniami konkursowymi, z którymi będzie mogli się zapoznać na naszym portalu oraz funpage'u. Życzymy miłego oglądania, artystom równie udanego koncertu, a Państwu wspaniałych koncertowych wrażeń!

Fotoreportaż Opole '80 w obiektywie Vovy Makovskyi'ego

 

 

 


Reklama google

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama