24°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

Rodzinne niedziele w CHSM z pokusą 1 3 Rodzinna Niedziela w Spółdzielni - czyli gry i zabawy dla dzieci w klubie CHSM z Galerią Dziecięcą Pokusa. Kolejna takie spotkanie już  17 grudnia w godz. 11-⁠15 !
Klub przy ul. Piłsudskiego 30A zmienimy w kolorowy plac zabaw. Będzie malowanie, lepienie, układanie, skakanie i granie. Każdy może przyjść i bawić się do woli!
Będzie super - coś fajnego dla małego i dużego. Przyjdź, zobacz i baw się razem z nami. 17 grudnia Klub osiedlowy przy ul. Piłsudskiego 30A w godz. 11-15.
A tak bawiliśmy się w niedzielę 10 grudnia!

W.Z. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama