21°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

IMG 2711 6 grudnia bibliotekę odwiedził Mikołaj. Na spotkanie z wyjątkowym gościem przybyło mnóstwo dzieci, które wspólnie z Elfem udekorowały choinkę samodzielnie wykonanymi ozdobami. Mikołaj obdarował dzieci słodyczami, książkami i ebookami oraz zapewnił świetną zabawę.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas, zaś animatorom z Fabryczki Marzeń za radość i uśmiech na twarzach najmłodszych Czytelników ChBP.


A. Małysz

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama