27°C
Poniedziałek 20 Sierpnia 2018
Imieniny: Bernard, Samuela

IMG 0210 Autor debiutanckiej książki "Gra", 18-letni Patryk Osieleniec, spotkał się z młodzieżą i pedagogami chełmskich placówek oświatowych w sali widowiskowej ChBP, gdzie zyskał liczne grono sympatyków. Z niezwykłą swobodą mówił o swojej niełatwej drodze do celu, o kolegach, rodzinie, ale przede wszystkim o pasji pisarskiej. Patrykowi towarzyszyła ilustratorka książki Ania Trześniak, uczennica ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie. Drugim ilustratorem jest Bartłomiej Kołtun - dziewiętnastolatek, także podopieczny Specjalnego Ośrodka we Włodawie.

Publikacja debiutanckiej książki Patryka Osieleńca była możliwa dzięki środkom finansowym Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz wsparciu wielu różnych podmiotów i osób prywatnych.
Spotkanie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Lepsze Jutro w ramach realizacji projektu pn. "Książka Patryka - promocja twórczości osób niepełnosprawnych".

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama