16°C
Wtorek 17 Lipca 2018
Imieniny: Aneta, Bogdan

6 Fotorelacja autorstwa Andrzeja Symoniuka ze  spotkania potomków Chełmian pochodzenia żydowskiego, jakie odbyło się 14 lipca w Chełmskiej Bibliotece Publicznej.

Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję wysłuchać piosenki w wykonaniu zespołu Szalom Chełm, obejrzeć film „Epitafium dla nieistniejącego” oraz etiudę wykonaną przez uczniów ZSO Nr 8 w ramach ogólnopolskiego projektu „Pamięć dla przyszłości”. 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama