21°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

b95 Za nami kolejna edycja Weekendu Bieszczadzkiego. W tym roku dodatkową atrakcją dla widzów był I Festiwal Piosenki Turystycznej i Poetyckiej ”Na Skarpie”. Oprócz prezentacji konkursowych były tez gwiazdy. Już kolejny raz odwiedził nas Dom o Zielonych Progach. Nie zabrakło też chełmskiego akcentu w postaci zespołu 4Pory RoQ. Niespodziewanie, akustycznie i spontanicznie pojawili się również chłopcy z Bimber Boys.

Atmosfera była jak zwykle piknikowa i rodzinna. Chyba chełmianie polubili naszą skarpę. Koce, leżaczki, grille, ogniska….no takie małe chełmskie Błonia 
A oto zwycięzcy I Festiwalu Piosenki Turystycznej i Poetyckiej:

Nagroda I dla Dominika Staszczuka z Grabowca
Nagroda II dla zespołu „Karol i Pół Kota”
Wyróżnienie dla Krzysztof Karasiński ze Stalowej Woli!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama