15°C
Czwartek 26 Kwietnia 2018
Imieniny: Klaudiusz, Maria, Marzena

IMG 6094 17 maja br. w Chełmskiej Bibliotece Publicznej odbył się finał konkursu czytelniczego pn. "Książki, które nas łączą" w ramach akcji ph.,,Dzieci książki piszą". Organizatorem przedsięwzięcia było  Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Chełmie. Do zmagań przystapiło 10 uczniów klas trzecich reprezentujących: Niepubliczną Integracyjną Szkołę Podstawową Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych „ARKA”, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 z Oddziałami Sportowymi w Chełmie, Szkołę Podstawową nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie, Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie, Szkołę Podstawową im. Mikołaja Reja w Rejowcu.

W trakcie konkursu dzieci musiały wykazać się szczególną znajomością wybranych lektur. Zwycięzcami konkursu zostali: Maciej Kusiak z ZS Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie, Aleksandra Niewęgłowska ze SP "Arka" oraz Malwina Czernecka ze SP nr 11 w Chełmie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama