17°C
Wtorek 17 Lipca 2018
Imieniny: Aneta, Bogdan

FOTO 4 Kwiecień to miesiąc, w którym na całym świecie organizowane są obchody Międzynarodowego Dnia Tańca. Choć dokładna data tego święta przypada na 29 kwietnia to Zespół Tańca Jazzowego BALLO z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie włączył się w świętowanie już na początku kwietnia. Dwie najstarsze grupy zespołu - BALLO I i BALLO II przygotowały taneczny koncert dla uczniów chełmskich szkół. Projekt edukacyjny pod hasłem "Bo taniec jest po to by łączył..." to półtoragodzinne spotkanie z tańcem jazzowym w różnych jego odsłonach. Zgromadzona publiczność mogła podziwiać popisy solistów, duetów, mini formacji i formacji.

Dynamiczny scenariusz, różnorodne choreografie, barwne kostiumy sprawiły iż przybyli uczniowie na pewno nie zapomną o kwietniowym święcie wszystkich tancerzy i choreografów. Nad całością uroczystości czuwała nauczycielka BALLO - Sabina Englot.

 

Mariusz Cimek

foto. Przemysław Sarzyński

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama