8°C
Piątek 27 Kwietnia 2018
Imieniny: Ludwik, Piotr

10 Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci Chełmska Biblioteka Publiczna przygotowała teatrzyk "Czarownica i pierniki" na podstawie opowieści Mai Strzebońskiej. Dzieci miło spędziły czas przygotowując pierniki i przyozdabiając chatki dwóch czarownic Bambarycji i Florencji. Przedstawienie spotkało się z wielkim entuzjazmem naszych gości.

Mali goście nie mieli czasu na nudę, a wszystko to dzięki bibliotekarkom z Wypożyczalni dla Dzieci, które samodzielnie przygotowały scenografię i rewelacyjnie odegrały role czarownic.


Anna Małysz

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama