20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

IMG 2765 W miniony wtorek, drugi rok z rzędu, zaprosiliśmy do ChBP nasze Czytelniczki by w ramach koncertu "Babę zesłał Bóg" świętować Dzień Kobiet. Pisząc krótko - znów było rewelacyjnie! Imponująca frekwencja, fantastyczni wykonawcy (Zespół Na Szybko, Ewelina Kral i Sylweriusz Sotel, Wiktoria Rzeszot i Katarzyna Borkowska, Barbara Nowakowska), śpiewający bibliotekarze (Olena Hodała, Kasia Bedlińska-Polak i Tomasz Moskal), literacka prezentacja o kobietach w literaturze przygotowana przez Annę Pietuch, konkursy z nagrodami oraz znakomita atmosfera i świetna zabawa! W imieniu Dyrektora ChBP Roberta Chełmickiego dziękujemy Paniom za obecność, a sponsorom za nagrody! Męska część ekipy ChBP, z okazji Dnia Kobiet, życzy też Paniom wszystkiego naj! Do zobaczenia za rok! :)
P.S. Ogromne podziękowania kierujemy w stronę Dyrektor MDK w Chełmie Barbara Nizio za wypożyczenie sprzętu, Łukaszowi Żebrowskiemu i Danielowi Remiszewskiemu za jego obsługę oraz Wojciech Brodi Turbiarz z zespołu Makabunda za bezpłatne udostępnienie podkładów piosenek wykorzystanych podczas koncertu.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama