20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

IMG 20170307 164358 Dzisiaj tj. 07 marca b.r. w przededniu Dnia Kobiet odbyła się kolejna Giełda pracy zorganizowana przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym. a na miejsce - ponownie wybrano Miejski Ośrodek Kultury ,,Dworek”. Giełdę pracy połączono z niespodziankami dla pań: sesji pielęgnacyjnych dłoni i twarzy oraz porad kosmetycznych. Oferująca je firma ORIFLAME na koniec spotkania przeprowadziła losowanie atrakcyjnych upominków, a zainteresowane osoby mogły porozmawiać o nawiązaniu ewentualnej współpracy.

Tak spędziły popołudnie panie, które we wtorek wybrały się na Giełdę pracy w Rejowcu Fabrycznym.
Natomiast poszukujący zatrudnienia mieszkańcy Rejowca Fabrycznego i okolic mieli kolejną okazję bezpośredniej rozmowy z przedstawicielem agencji zatrudnienia, która szuka kandydatów do pracy w Holandii, oferując im atrakcyjne zarobki, zapewnienie legalnego i bezpiecznego zatrudnienia, terminowe wypłaty wynagrodzenia, przejazd do i z Holandii oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora. Wszystkie panie biorące udział w Giełdzie pracy otrzymały życzenia z okazji Dnia Kobiet wraz z symbolicznym kwiatkiem – pięknym tulipanem z rąk przedstawiciela agencji zatrudnienia firmy COWEBO.

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym serdecznie dziękuję firmie ORIFLAME i firmie COVEBO oraz wszystkim uczestnikom Giełdy pracy za tak niezwykle przygotowanie naszego wydarzenia.


Elżbieta Rorenberg
MCK Rejowiec Fabryczny

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama