21°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

DT2018 Krasnostawski Dom Kultury zaprasza do oglądania wystawy „Teatr FOTOgrafii”. Fotogramy Przemka Wiśniewskiego ozdobią hol KDK z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru – Dotknij Teatru 2018, który przypada na 27 marca. Zdjęcia będzie można oglądać przez trzy tygodnie.
„Teatr FOTOgrafii” jest niebanalny. Przemysław Wiśniewski fotografuje sceny ze spektakli teatralnych... Spektakli, które nigdy nie zostały wystawione.  Aktorzy, role, scenografia i kostiumy, koncepcje reżyserskie, atmosfera - to wszystko odnajdziemy w jego autorskim projekcie. W przedstawieniach „Teatru FOTOgrafii” brakuje tylko jednego - przebiegu spektaklu. Nie zobaczymy go na żadnej scenie - istnieje tylko na fotografiach, stając się jednocześnie zapisem twórczych poszukiwań artysty i proponowaną przez niego nową wizją teatru.
Przemysław Wiśniewski znany jest głównie z przedsięwzięć teatralnych i happeningowych, jednak równolegle rozwija swój warsztat fotograficzny i filmowy. Jego zainteresowania, kształtowane i rozwijane przez wiele lat, pozwoliły mu na swobodne i świadome posługiwanie się trudnymi środkami obrazu i dźwięku dla osiągania celów artystycznych. Jednak możliwości swoje, prócz pracy, uzupełnia talentem, który w pełni wykorzystuje w swoich przedsięwzięciach, i dzięki któremu w pełni zasługuje na miano artysty.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama