0°C
Sobota 20 Stycznia 2018
Imieniny: Fabian, Sebastian

plakat rzeba3 Krasnostawski Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy rzeźby ludowej. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć prace sześciu twórców pochodzących z terenu Województwa Lubelskiego. Są to: Adam Lipa, Stanisława Mąka, Jan Pawłowski, Danuta Perestaj, Ryszard Staiński oraz Jan Uścimiak. Wszyscy wyżej wymienieni autorzy od wielu lat tworzą w kanonie sztuki ludowej. Każdy z nich należy do Stowarzyszenia Twórców Ludowych lub do Klubu Twórców Ludowych działającego przy Krasnostawskim Domu Kultury. Mają na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień w konkursach i przeglądach. 

Podczas wernisażu będzie można porozmawiać z autorami, poznać techniki trudnej sztuki rzeźbienia, a także zakupić unikatowe dzieła.
Otwarcie wystawy odbędzie się 26 lipca 2017 r. o godz. 15:00 w Galerii Krasnostawskiego Domu Kultury. Wystawę będzie można oglądać do dnia 16.08.2017 roku.

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama