27°C
Wtorek 14 Sierpnia 2018
Imieniny: Alfred, Euzebiusz

osage 1 Podczas marcowych spotkań w Klubie Dobrego Filmu ChBP przyglądać się będziemy temu jak funkcjonuje rodzina. W kolejne środy miesiąca oglądać będziemy filmy zebrane w cyklu „Grunt to rodzinka”.
Zaczniemy od niekonwencjonalnego podejścia w wychowaniu dzieci i ich zderzenia z brutalną rzeczywistością w fenomenalnym obrazie Matta Rossa z genialną rolą Viggo Mortensena. Później będzie ucieczka w wyobraźnię, by stawić czoła śmierci najbliższej osoby, ekranizacja rodzinnych pamiętników wybitnej dziennikarki Jeanette Walls w filmie ze znakomitymi kreacjami Brie Larson i Woddy’ego Harrelsona oraz koncert gry aktorskiej Julii Roberts i Meryl Streep w sadze rodzinnej z Hrabstwa Osage.


Wszystkie seanse, w sali widowiskowej ChBP, odbywać się będą w środy o godzinie 18.00. Wstęp wolny, zapraszamy!

A. Małysz

 

the glass castle 2017 movie wide

glw kopia SIEDEM MINUT PO POLNOCY PLAKAT 1920.jpg standa

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama