-16°C
Poniedziałek 19 Lutego 2018
Imieniny: Arnold, Józef, Konrada

aniol „Ludzie bowiem to anioły bez skrzydeł, i to właśnie jest takie piękne, urodzić się bez skrzydeł i wyhodować je w sobie.” - słowa Jose Saramago stanowią inspirację twórczości pani Hani Radziszewskiej.

Wszystkie jej prace mają temat i serce, dzięki temu też duszę. Zawierają przesłanie dobra, nadziei, wiary w lepsze jutro, sprawiając, że nawet najzwyklejsze chwile stają się magiczne.
26 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w galerii Nova Chełmskiej Biblioteki Publicznej (ul. Partyzantów 40) odbędzie się wernisaż wystawy pt. ”Anioły” prezentującej w postaci realnej i fotograficznej twórczość Hani Radziszewskiej.
Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianych wrażeń.

Anna Małysz

 

Zaproszenie Anioly

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama