17°C
Wtorek 17 Lipca 2018
Imieniny: Aneta, Bogdan

IMG 0255 Film, spotkanie i pokaz - Spotkanie z Ewą Drobiec w Dyskusyjnym Klubie Filmowym REWERS już w czwartek, 16 marca o godz. 18.00 w kinie Zorza.

Ewa Drobiec – charakteryzatorka o długim, barwnym i zróżnicowanym stażu zawodowym. Swoją przygodę z filmem rozpoczęła na początku lat 90. W swoim dorobku ma wiele filmów fabularnych i seriali telewizyjnych. Pracowała przy niemal wszystkich filmach Wojtka Smarzowskiego.
- To aktorzy dali mi poczucie zawodowej misji. Mam takie niesamowite szczęście, że trafiam na przepięknych ludzi, wielkich artystów, cudownych partnerów, »oddają mi się« naprawdę całkowicie, mogę robić, co chcę, ufają mi – chyba, albo może się mnie boją?
Kocham aktorów i to jest moja tajemnica zawodowa! - podkreśla Ewa Drobiec. - Kulesza, Preis, Kuna, Wszołek, Bielska, Kijowska, Jakubik (moje chodzące demo), Więckiewicz, Dorociński, Braciak, Lubos, Topa, Grabowski, Gajos, Sapryk, Simlat... Czy można mieć więcej?”

 

(wz)

 

 

 

 

Komentarze  

+1 #1 maiusz 2017-03-15 08:15
SUPER !!!! już nie mogę się doczekać !!!!!
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama