27°C
Wtorek 14 Sierpnia 2018
Imieniny: Alfred, Euzebiusz

babę zesłał bóg plakatZapraszamy na koncert muzyczno-literacki pn. „Babę zesłał Bóg…”. Obchody Dnia Kobiet zostały objęte Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Chełm.
Podczas koncertu utalentowani chełmianie zaprezentują się w występach wokalnych, pokazie iluzjonistycznym i tanecznym oraz minikoncercie skrzypcowym. W widowisku wezmą udział: Michał Kowalczuk, Julia Makuch i Paulina Dadas, Aleksandra Radziszewska, Weronika Oleszczyńska, Wiktoria Czugunowa, Elżbieta Szewczak, Sylwia Plata, Patrycja Krukowska, Michał Kierepka, zespół „ProGramy”. Na publiczność czeka spora dawka emocji i artystycznych doznań  oraz małe niespodzianki, przygotowane przez sponsorów. Wstęp wolny dla pań i panów.
Zapraszamy 8 marca o godz. 17.00 do sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40).

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama