-16°C
Poniedziałek 19 Lutego 2018
Imieniny: Arnold, Józef, Konrada

KDF 2018Plakat 2 luty.cdr Miłość będzie tematem przewodnim filmów, które pokażemy Państwu w lutowym Klubie Dobrego Filmu ChBP.
Opowieść o najsilniejszym z uczuć snuć będziemy za sprawą rozdartego pomiędzy romansem ze starszą kobietą a miłością do równolatki Dustina Hoffmana w słynnym filmie Mike’a Nicholsa, opowieści o gorącym uczuciu Brada Pitta i Marion Cotillard w scenerii wojennej, uczuciach ze starego pamiętnika Ryana Goslinga i Rachel McAdams oraz dojrzałego uczucia nastoletnich zakochanych w ekranizacji bestsellerowej powieści Johna Greena.
Wszystkie seanse odbywać się będą w sali widowiskowej ChBP kolejne środy lutego o godzinie 18.00. Wstęp wolny, a Partnerem pokazów jest firma Autoelektronika Artur Sapiaszko.
Serdecznie zapraszamy!

 

A. Małysz

Gwiazd Naszych Wina2014

Sprzymierzeni materiały prasowe2

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama