24°C
Środa 18 Lipca 2018
Imieniny: Emil, Erwin

best W ciągu pięciu styczniowych środowych wieczorów w Klubie Dobrego Filmu ChBP chcemy zaproponować Państwu spotkania z ekranizacjami książkowych bestsellerów! Tych starszych i tych całkiem nowych. W każdym jednak przypadku z dobrym efektem kinowym.
Rozpoczniemy od wzruszającej, ale i zabawnej historii segregacji rasowej na amerykańskim Południu, a potem będą zbrodnie w stalinowskim ZSRR, poszukiwanie sensu życia, frapująca zagadka kryminalna na brytyjskiej prowincji oraz epicka opowieść o walce o własne życie i najważniejsze jego wartości!
Jeśli ta tajemnicza zapowiedź zachęciła Państwa do wizyt w sali widowiskowej ChBP, to raz jeszcze przypominamy, że wszystkie seanse rozpoczynają się w każdą środę miesiąca o godzinie 18.00, a wstęp jest całkowicie bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Anna Małysz

 

best1

best2

best3

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama