12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

kdf gr W grudniowym Klubie Dobrego Filmu ChBP dominować będą „Emocje”! Zimowy cykl zaprezentuje filmy, które rozgrzeją Państwa uczucia, poglądy i sposób patrzenia na świat.
Przegląd rozpoczniemy od empatii w pokazie nominowanego do wielu statuetek poprzednich Oscarów filmu w reżyserii Kennetha Lonergana z wybitnymi kreacjami Caseya Afflecka i Michelle Williams w rolach głównych. Kolejna środa to tolerancja i zdobywca najważniejszego Oscara Berry Jenkins z filmem z wybitną rolą Mahershala Ali. Prawdziwym kłębowiskiem emocji będą też „nowelowe” filmy Damiana Szifrona i Paula Haggisa!
Seanse KDF ChBP odbywać się będą w każdą środę grudnia w sali widowiskowej ChBP. Start o godzinie 18.00, wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy.

A. Małysz

 

kd1 almo manchester by the sea recenzja filmu online 2 orig

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama