12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

galanoworoczna beata 2 03 Tym razem Nowy Rok powitamy w Chadeku w nieco innym stylu. Zapraszamy Państwa na specjalny koncert Beata Kozidrak Exclusive! Będzie to niezwykłe wydarzenie, podczas którego każdy z gości poczuje się wyjątkowo. Zapewni to intymna atmosfera, zjawiskowa scenografia, wspaniali muzycy oraz bliski kontakt z gwiazdą.
Beata zabierze Państwa w cudowną, muzyczną podróż podczas, której usłyszymy, zarówno przeboje z repertuaru zespołu BAJM, jak i utwory z solowych albumów Beaty Kozidrak. Wszystko to oczywiście w bogatej oprawie wizualnej i instrumentalnej!
O Beacie Kozidrak można by pisać bardzo wiele… Każdy Polak zna na pamięć przynajmniej kilka z tekstów jej piosenek. To, co jednak szczególnie wyróżnia Beatę na tle innych artystek, to jej niezachwiana pozycja na rynku koncertowym. Od 40 lat nieustannie zachwyca wielotysięczne tłumy i nieustannie tworzy kolejne przeboje, kreując za każdym razem na nowo, zjawiskową sceniczną oprawę!


Beacie towarzyszył będzie zespół w składzie:
Adam Drath - gitary
Maria Dobrzańska - instrumenty klawiszowe
Artur Daniewski - gitara basowa
Krzysztof Nieścior - perkusja
Piotr Bielecki - gitara
Łukasz Szulc - instrumenty perkusyjne
Piotr Sławiński - trąbka
Michał Niewiadomski - puzon
Sylwester Schonfeld - saksofon
Diana Świder - Siepielska, Katarzyna Pietras - Wyzińska, Ilona Rybak – chórek

 

ChDK, 1 stycznia 2018 godz.19.00, bilety 150 zł

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama