27°C
Poniedziałek 20 Sierpnia 2018
Imieniny: Bernard, Samuela

4526491 poradnik pozytywnego myslenia 900 632 W środę (08 listopada) rozpoczynamy w ChBP listopadowy cykl Klubu Dobrego Filmu! Mimo jesiennej aury chcemy w tym miesiącu zaproponować wszystkim filmy ujęte pod wspólnym tytułem „Pozytywnie!”.
Rozpoczniemy od nietuzinkowej historii uczucia, które musi zmagać się ze schizofrenią (Bradley Cooper, Jennifer Lawrence i Robert de Niro), a później pokażemy opowieść o uczuciu, które jest w stanie wygrać ze śmiercią (Will Smith i Helen Mirren), życiowym nieudaczniku, który zostaje prawdziwym bohaterem (Ben Stiller) oraz nowozelandzką produkcję o przyjaźni wbrew niesprzyjającym okolicznościom i ludziom (Sam Neil).
Wszystkie pokazy odbywać się będą w sali widowiskowej ChBP, w każdą środę listopada o godzinie 18.00. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

A. Małysz

 

collateral beuaty 2

Hunt For The Wilderpeople1

The Secret Life of Walter Mitty Poster Header

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama