12°C
Niedziela 24 Czerwca 2018
Imieniny: Danuta, Jan

JLW Rutkowski Jakiś czas temu pisaliśmy Państwu o tym, że pracujemy usilnie nad scenariuszem kolejnych atrakcyjnych spotkań autorskich w ChBP. Duże rzeczy lubią ciszę, zatem nie zdradzaliśmy szczegółów przed ostateczną finalizacją. Dziś powoli uchylamy rąbka tajemnicy i mamy dla Państwa prawdziwą bombę literacką! Już piętnastego grudnia naszym i Państwa Gościem w ChBP będzie Janusz L. Wiśniewski, autor kultowych powieści - "Samotność w sieci", "Los powtórzony", "Bikini", "Grand" czy "Miłość oraz inne dysonanse"!

Podczas spotkania autorskiego pisarz opowie o swojej twórczości oraz najnowszej książce "Wszystkie moje kobiety"! Serdecznie zapraszamy już dzisiaj!

fot. (c) Mikołaj Rutkowski

 

A. Małysz

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama