17°C
Wtorek 17 Lipca 2018
Imieniny: Aneta, Bogdan

altscechdk kortez 03 Alternatywna Scena Chadeku powraca w mocnym składzie: 7 października należy do zjawiskowego Piotra Zioły, a w listopadzie zagra długo oczekiwany Kortez.
26-cio letni kompozytor i wokalista z pochodzący z Iwonicza. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Po kilku miesiącach napisał pierwsze piosenki. Z jedną z nich zgłosił się na casting do Must Be The Music, gdzie nie został zauważony. Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records. Podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował 66 piosenek, które stały się jego oficjalnym demo.W marcu 2015 roku ukazała się pierwsza EPka zatytułowana Jazzboy Session EP, na którą złożyły się trzy piosenki: “Zostań”, “Joe” i “Co Myślisz?”.Obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem z którego umiejętnie korzysta. Wysoki, małomówny o melancholijnym spojrzeniu. Godny zaufania. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku.Jego debiutancka płyta “Bumerang”, to intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku. To jedna z najlepiej przyjętych płyt w ostatnich latach:


http://www.t-mobile-music.pl/recenzje/kortez-bumerang,artykul,61666.html


http://muzyka.interia.pl/recenzje/news-recenzja-kortez-bumerang-plyta-typu-kosmos,nId,1893079#utm_source=fb&utm_medium=fb_mr&utm_campaign=fb_jb&iwa_source=fb_mr


http://wyborcza.pl/1,75475,18906443,nowe-plyty-kortez-chvrches-lana-del-rey-i-kobiety-recenzje.html


http://noisey.vice.com/pl/blog/kortez-bumerang


http://muzyka.onet.pl/alternatywa/kortez-bumerang-recenzja/wsm19g


http://www.redbull.com/pl/pl/music/stories/1331750852952/tour-de-pologne-wrzesień-2015


http://noisey.vice.com/pl/blog/kortez-muzyka-nie-ja

 

ChDK, 12 listopada, godz. 19.00. Bilet: 65 zł

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

  • Artykuły
  • Komentarze

Reklama