0°C
Środa 24 Stycznia 2018
Imieniny: Felicja, Rafał, Francziszek

ZAPROSZENIE Anna Nazar Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti oraz Chełmska Grupa Literacka „Lubelska 36” zapraszają na promocję tomiku poetyckiego Anny Nazar „Magia serc”.

Spotkanie zaplanowano na 26 września 2017 r. o godz. 17.00 w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40).
Anna Nazar jest członkiem Chełmskiej Grupy Literackiej oraz Stowarzyszenia Twórczego „Pasja”, gdzie wolnych chwilach uprawia malarstwo. Debiutowała w 1984 roku wierszem „Motyl” opublikowanym na łamach „Tygodnika Chełmskiego”. Wydała cztery tomiki poetyckie: „Żagiew” (2009), „Gorzko-słodka” (2011), „Różo z ogrodu wyobraźni” (2013) oraz „Magia serc” (2017). Jej utwory ukazywały się w regionalnych antologiach i pismach: „Nestor”, „Egeria”, „Głos Pawłowa” oraz w antologiach poetyckich.
„Magia serc” to najnowszy tomik, w którym autorka toczy wewnętrzny monolog i snuje rozważania nad przemijaniem, marzeniami, rozczarowaniem i nadzieją, gdzie miłość jest dominującym motywem i jednocześnie klamrą łączącą wszystkie tomiki.
Liryczny wieczór Anny Nazar wzbogaci recytacja wierszy z ostatniego tomiku oraz recital barda Jarosława Buczka, a także wystąpienie krytyka literackiego, pisarza, eseisty, poety i regionalisty Zbigniewa Waldemara Okonia.


Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

 

Anna Małysz

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama