0°C
Wtorek 23 Stycznia 2018
Imieniny: Ildefons, Rajmund

Musicale 2 wrzesien Uwaga miłośnicy dobrego kina! Po wakacyjnej przerwie wracamy z Klubem Dobrego Filmu ChBP, a nasze wrześniowe spotkania rozpoczniemy już w… sierpniu. Już w najbliższą środę (30 sierpnia) zainaugurujemy nasz pierwszy jesienny cykl. Projekcja obsypanego Oscarami i innymi nagrodami obrazu Damiena Chazelle z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem o miłości w La La Land będzie pierwszym seansem cyklu „Musicale, Musicale 2”, w którym pokażemy jeszcze: osadzoną w realiach przedwojennego Chicago historię miłosno – sensacyjną (Catherine Zeta – Jones, Richard Gere, Renee Zellweger) - 06.09.2017, romans rozgrywany w słynnym Moulin Rouge (Nicole Kidman, Ewan McGregor) -13.09.2017, epicki pościg Braci Blues po Stanach Zjednoczonych (John Belushi i Dan Aykroyd) - 20.09.2017 oraz klasyczny musical Boba Fosse z Lizą Minelli w roli głównej.
Wszystkie seanse odbywać się będą w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40),o godzinie 18.00. Wstęp wolny, zapraszamy!
Uwaga! Na dobry początek, w najbliższą środę na naszych Klubowiczów czekać będzie słodki upominek ufundowany przez Cukiernię Kijewskich.

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama