0°C
Sobota 20 Stycznia 2018
Imieniny: Fabian, Sebastian

20170717 115641 Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Ireny Florek, który odbędzie się 1 sierpnia 2017 r. o godz. 18.00 w galerii Nova ChBP (ul. Partyzantów 40, Chełm).

Irena Florek, mieszkanka Rejowca Fabrycznego, członkini grupy plastycznej „Tęcza” działającej w Ośrodku Kultury „Dworek” od 10 lat uczy się malarstwa pod kierunkiem Teresy Chomik-Kazarian. Artystka maluje akrylami, akcentując kolor w kompozycji malarskiej i są to głównie obrazy abstrakcyjne. Rok 2017 to jubileusz 10-lecia pracy twórczej i z tej właśnie okazji prezentujemy dorobek artystyczny Ireny Florek. Wystawa w galerii Nova ChBP dostępna będzie do 30 sierpnia br. Serdecznie zapraszamy!

Anna Małysz

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama