8°C
Piątek 27 Kwietnia 2018
Imieniny: Ludwik, Piotr

godzinaw plakat 03 0 1 sierpnia o godzinie 19.00 w Chełmskim Domu Kultury kolejny raz zobaczymy koncert upamiętniający rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. A zacznie się od sielanki…. w klimat międzywojennej Warszawy wprowadzą nas znane szlagiery z tamtych lat, Hanka Ordonówna, Mieczysław Fogg… Kolorowy obrazek zniknie wraz z bombardowaniem i komunikatem o II Wojnie Światowej. Kolejne wydarzenia zostaną opowiedziane za pomocą piosenek i oryginalnych zapisów z powstańczego radia „Błyskawica”.
Zapraszamy państwa na ten wyjątkowy koncert. Darmowe wejściówki są do odebrania w kasie Chełmskiego Domu Kultury i Kina Zorza. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 4 wejściówki.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama