20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

muzycznastudnia 03 Jak zwykle w wakacje zapraszamy na cykl koncertów „Muzyczna Studnia”. W piątkowe wieczory na Placu Łuczkowskiego zagrają zespoły prezentujące bardzo różne gatunki muzyczne.
Rozpoczniemy 7 lipca o godzinie 20.00 koncertem Romantic Soul Rebel. Zespół wykonuje szeroko pojętą muzykę rockową działający w imię zasady: „Bóg stworzył jedną muzykę, to ludzie ją podzielili”. Z tego też powodu ich autorskie utwory często wymykają się jednoznacznym ramom gatunkowym, i zabierają słuchacza w podróż przez czad i delikatność, nierzadko w obrębie jednego utworu.


Pl. Łuczkowskiego 7 lipca 2017r., godz. 20.00.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama