13°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

plakat 0 Wakacyjne Kino z Chadekiem: gramy na dwóch salach! Zapraszamy na seanse do Zorzy i do Chadeku.
A w czwartki: Kino Letnie pod Gwiazdami na dziedzińcu muzeum przy ul.Podwalnej - tuż po zmroku...
Wakacyjny repertuar zapowiada się rewelacyjnie: atrakcyjne filmy, najnowsze produkcje, premiery. A wśród nich długo oczekiwana "Volta" mistrza komedii Juliusza Machulskiego, "Spider Man", "Transformers ostatni rycerz" najnowsza "Mumia" i wiele innych. Gramy na sali Chełmskiego Domu Kultury i w Kinie Zorza. Szczegółowy repertuar: www.zorza.chelm.pl
A dla miłośników Letniego Kina pod Gwiazdami - w każdy czwartek po zmroku na dziedzińcu muzeum przy ul. Podwalnej - fantastyczne filmy, miła atmosfera,wakacyjny klimat!

ChDK w Chełmie

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama