-7°C
Środa 21 Lutego 2018
Imieniny: Eleonora, Robert

NadwislanskieSerca Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza na promocję powieści Katarzyny Archimowicz pt. „Nadwiślańskie serca”, która odbędzie się 27 czerwca br. o godz. 1700 w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40). Spotkanie, prezentujące najnowszą - trzecią już książkę - chełmianki, zaplanowano w ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki.

Katarzyna Archimowicz jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Pracuje w Chełmie jako nauczycielka matematyki oraz doradca zawodowy. Jest miłośniczką haftu wielkoformatowego i czytania, szczególnie reportaży oraz powieści historyczno-obyczajowych. Debiutowała powieścią „Miłość w Burzanach”  opublikowaną przez wydawnictwo Black Publishing w 2014 r., dobrze przyjętą i ocenioną przez czytelników. Rok później wydała książkę „W kolejce po życie”.
Akcja „Nadwiślańskich serc” rozgrywa się w Warszawie na Saskiej Kępie i w Kazimierzu Dolnym. Główna bohaterka Marta jest młodą i energiczną kobietą, zdecydowanie realizującą swoje cele i zamierzenia. Pewnego dnia jej poukładane i zorganizowane życie burzy głębokie, ale ryzykowne uczucie.
Serdecznie zapraszamy na promocję kolejnej powieści Katarzyny Archimowicz.

A. Małysz

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama