20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

PLAKAT JUWE2 Już 19 maja od godziny 19.00 w Kawiarni DeCaffencja w Chełmie zagrają dla Was: 3 siostry, Arias, Mensko, Hot load, Romantic soul rebel! 

3siostry- zespół powstał w połowie 1999 roku w Mińsku Mazowieckim. Pierwszy, stały skład formacji kształtował się prawie dwa lata, aż do początku 2001 roku, gdy do zespołu dołączył obecny perkusista 3sióstr – Marcin Zorro Moroz. Razem z nim mocną, miażdżącą dynamiką sekcję rytmiczną budował poruszający się w pięciu wymiarach najniższych dźwięków twórczości 3sióstr, basista Paweł Phil Polak. Obecnie na gitarze basowej gra Paweł Kalinowski. Gitarowa ściana totalnego czadu to pole działalności dwóch gitarzystów formacji – Piotra Petera Juszczaka i Marcina Sidney Polaka.

 

Mensko jest projektem, który został stworzony w 2016 roku przez muzyków z zespołu 3 siostry jako alternatywa na mocnego grania . Już niedługo bo 5 lipca będą obchodzili rok swojej niezwykle pracowitej działaności. Mają wydaną pierwsza płytę a ich kompozycje powili trafiają na anteny polskich stacji radiowych.

Arias - zespół został założony w Chełmie przez wokalistę Adriana Nafalskiego, oraz gitarzystę Konrada Zarka w 2015 roku. Ich debiutancka płyta pt. "Nowe Oblicze" została wydana 20 kwietnia 2016 roku. Gatunek muzyczny jest przez nich określany jako Melodic Rock/Metal.W utworach zespołu Arias dominuje melodyka, a także momentami kawał solidnego rockowo/metalowego brzmienia.
Zespół aktualnie tworzy materiał na swoją drugą płytę, w której nie zabraknie ciężkiego progresywnego grania, jak i spokojnych ballad.

Hot Load (wcześniej The Four Horsemen)- zespół powstał jesienią 2015 roku, kiedy to Misza napisał do Darka z prośbą o wsparcie wokalowe na koncercie organizowanym z okazji 100-lecia istnienia I LO w Chełmie. Kolejne udane wystąpienia w 3 osobowym składzie zaowocowały pomysłem na autorski materiał i znalezienie reszty muzyków. Obecnie już w 5-osobowym prężnym składzie działają nad materiałem na pierwszą płytę. Ich styl można określić jako dość szeroko pojmowany Hard Rock, ważny jest dla nich klimat i melodyjność. W ich dorobku znajdziemy zarówno czarujące utwory z gatunku "power ballad" jak również czysto Heavy Metalowe kawałki, szybkie, energetyzujące i agresywne, więc każdy fan gitarowych brzmień znajdzie coś dla siebie.

Romantic Soul Rebel - zespół powstał w 2009 roku w Chełmie podczas wspólnego wieczornego grania grupy znajomych.
Jest to zespół wykonujący szeroko pojętą muzykę rockową działający w imię zasady: „Bóg stworzył jedną muzykę, to ludzie ją podzielili”.
Z tego też powodu Ich autorskie utwory często wymykają się jednoznacznym ramom gatunkowym, a zabierają słuchacza w podróż przez czad i delikatność, nierzadko w obrębie jednego utworu.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama