20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

 ges 29 kwietnia zapraszamy na kolejną premierę Teatru Ziemi Chełmskiej. Tym razem na deski trafiła, adresowana do młodych widzów, sztuka Marty Guśniewskiej „A niech to gęś kopnie".
Jakie marzenia ma nasza bohaterka? Dlaczego jest smutna? Co ją gryzie? Czy w odnalezieniu sensu życia pomogą jej przyjaciele? Czy gęś ma w ogóle przyjaciół? Czy w postaciach misia, lisa, wilka, zajęczycy, kur czy koguta można będzie doszukać się ludzkich cech? Czy warto wierzyć stereotypom?
Na te i wile innych pytań znajdziemy odpowiedzi oglądając najnowszą realizację chełmskiego teatru.
Spektakl adresowany jest do dzieci od 6 roku życia. 


Bilety 20 zł normalny/ 15 zł ulgowy dla dzieci/ chełmska rodzina 3+ 14 zł.


A niech to gęś kopnie – Marta Guśniowska
Reż. Bogusław Byrski
Obsada: Agnieszka Szkoda, Barbara Szarwiło, Sławoj Czarnota , Magda Pick. Zbyszek Moskal, Andrzej Kuczura.


Spektakle :
29 04 2017 godz. 17:00 – premiera
30 04 2017 godz. 15:00

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama