8°C
Piątek 27 Kwietnia 2018
Imieniny: Ludwik, Piotr

niedzielapalmowa 03 Po raz kolejny zapraszamy na koncert w Niedzielę Palmową. W tym roku na scenie Chadeku wystąpią: doskonale znany chełmianom Chadek Gospel Choir oraz duet Jedno Ciało. Koncerty naszego chóru gospel to żywiołowe, pełne pasji i pozytywnej energii widowiska, które w naturalny sposób angażują publiczność. Duet Jedno Ciało to muzyczne małżeństwo, które od kilku lat koncertuje z powodzeniem w całym kraju wykonując własne kompozycje o tematyce religijnej… i nie tylko.
Tegoroczny Koncert w Niedzielę Palmową będzie miał charakter charytatywny, całkowity dochód z imprezy przekazany zostanie na stypendia dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.


ChDK, 9 kwietnia, g. 18.00, bilety/cegiełki: 15 zł. (10 zł. - bilety ulgowe dla dzieci do 10 lat)

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama