20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

Ewa z Michalina – Idzie dużo szarego – śmieje się Ewa Drobiec, szefowa charakteryzacji w „Wołyniu" Wojciecha Smarzowskiego. – Wszystko trzeba postarzyć, spatynować. Trwa wojna, ludzie są niedożywieni, nie wyglądają zdrowo. Kobietom zmywamy makijaże, wydłużamy włosy, dzisiaj noszą się krótko. Kiedyś długie włosy były synonimem pozycji. A potem jeszcze wszystkim trzeba popsuć zęby ...

Swoją przygodę z filmem Ewa Drobiec rozpoczęła na początku lat 90-tych. Z początku pracowała w produkcji i kostiumów, aż odnalazła swoje powołanie w pionie charakteryzacji. Ewa Drobiec współtworzyła około 40 filmów i seriali telewizyjnych.

Wśród nich są takie tytuły jak: „Wołyn", "Ziarno prawdy", "Róża", "Ogniem i mieczem", "Przedwiośnie", "Symetria", "Wesele", "Pręgi", "Senność", "Dom zły", "Kamienie na szaniec", "Obława", "Jesteś Bogiem", "Drogówka", "Pod Mocnym Aniołem". W trakcie spotkania odbędzie się również pokaz charakteryzacji filmowej.
Spotkanie z Ewą Drobiec w Dyskusyjnym Klubie Filmowym REWERS już w czwartek, 16 marca o godz. 18.00 w kinie Zorza.
Tego nie można przegapić !

 

Wojciech Zakrzewski

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama