20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek

Banecka zapr 1 Muzeum Ziemi Chełmskiej im. Wiktora Ambroziewicza w Chełmie zaprasza na otwarcie wystaw Jerzego Grosmana – 14 marca i Elżbiety Baneckiej – 16 marca 2017.

Wystawę malarstwa, rysunku i grafiki JERZEGO GROSMANA zorganizowana jest z okazji jubileuszu 60-lecia pracy twórczej wernisaż 14 marca 2017 roku, o godzinie 17.00 w salach muzeum przy ul. Lubelskiej 57 wystawa czynna do 14 kwietnia 2017 

Komisarz wystawy K. Mart

 


Wystawa malarstwa Elżbiety Baneckiej, dwa dni później, 16 marca br. rozpocznie się o godzinie 18.00 w siedzibie Muzeum przy ul. Lubelskiej 55.

Banecka zapr 2

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama