3°C
Poniedziałek 23 Października 2017
Imieniny: Marlena, Seweryn
student license cost autocad 2018 autocad 2018 product key xi mac education acrobat xi pro for apple mac os education version www.vistaprintdeals.com
here windows xp student price adobe dreamweaver cs6 mac os edition look at this site
20października2017

bisz radex plakat finalKrasnostawski Dom Kultury zaprasza na kolejne wydarzenie z serii „Krasnystaw – Brzmi Dobrze". Dnia 4 listopada o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej wystąpi zespół Bisz/Radex. Bilety w cenie 30 zł (październik), 35 zł (listopad) do nabycia w Kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw.pl

Bisz/ Radex to projekt, który tworzą Radek „Radex” Łukasiewicz (założyciel zespołu Pustki, znany m.in. ze współpracy z Moniką Brodką czy Arturem Rojkiem) oraz Jarosław „Bisz” Jaruszewski (raper, poeta, kulturoznawca, członek zespołu B.O.K, zdobywca Złotej Płyty za album „Wilk Chodnikowy").

Czytaj więcej...

19października2017

butryn finalKrasnostawski Dom Kultury zaprasza 25 października o godz. 17:00 do Sali Widowiskowej na wyjątkowy koncert Kapeli Butrynów w ramach cyklu wydarzeń „Krasnystaw - Brzmi Dobrze”.
Kapela Butrynów kontynuuje muzyczne tradycje regionu janowskiego i Roztocza Zachodniego. Gra do tańca i posłuchu na sukach, skrzypcach, basach i bębnie. Od lat podejmuje próby ożywienia i wprowadzenia na nowo suki biłgorajskiej do praktyki muzycznej. Wykonuje ludowe ballady, kołysanki, pieśni sieroce czy dziadowskie.

Czytaj więcej...

19października2017

Dziady Jesienne plakatDnia 27 października o godz. 18.00 w Krasnostawskim Domu Kultury odbędzie się finał kolejnej odsłony wydarzenia „Dziady Jesienne”. To efekt realizacji przez Karolinę Gołębiowską (Krasnostawski Dom Kultury, Stowarzyszenie Pod Napięciem) projektu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura”.
Głównym punktem wieczoru będzie przedstawienie teatralne „Dziady Jesienne”. Przygotowany przez Stanisława Kliszcza scenariusz inscenizacji został oparty na literackich opisach święta Dziadów i tekstach związanych z tematyką przemijania.

Czytaj więcej...

18października2017

WDOWY MediumZapraszamy na kolejną wystawę fotografii do Galerii Atelier w Chełmie. Tym razem będą prezentowane wspólnie dwie wystawy: prezes Okręgu warszawskiego Związku Artystów Fotografików Magdaleny Wdowicz-Wierzbowskiej TATA i PO PROSTU MĘŻA MI BRAKUJE. Spotkania z wdowami. To wzruszające projekty fotograficzne o miłości, odchodzeniu, przemijaniu i samotności. Wystawie będzie towarzyszyć promocja autorskiego albumu! Wernisaż odbędzie się w sobotę 28 października 2017 godz. 18.00. Po nim spotkanie autorskie!

Czytaj więcej...

17października2017

Wystawa plakat A422 października br. o godzinie 16.00 w Galerii Sztuki Współczesnej OWIK w Uhrze odbędzie się wystawa prac członków Związku Plastyków Artystów RP Gminy Chełm: GRUPY W DRODZE. 

W programie koncert Jarosława Buczka.

Czytaj więcej...

16października2017

weekendr got 03 0 0Typowa komedia pomyłek, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Co może się przytrafić kiedy podróż służbowa męża zostaje nieoczekiwanie odwołana a do drzwi puka kochanek? Czy przyjaciele to dobre alibi? Czy najlepszą kochanką może okazać się koleżanka żony? Czy malarz może być jednocześnie hydraulikiem? Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź oglądając najnowszym spektaklu Teatru Ziemi Chełmskiej.
"WEEKEND Z R" Robin Hawdon Tł. Elżbieta Woźniak Reżyseria : Bogusław Byrski

Czytaj więcej...

12października2017

switaz6 akryl 50x60 2012Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza 20 października 2017 r. do galerii Nova (ul. Partyzantów 40) na wernisaż wystawy malarstwa Zbigniewa Strzyżyńskiego, znakomitego artysty z Nałęczowa, znanego nie tylko z malarstwa, ale również z realizacji rzeźbiarskich, m.in. ławeczki Bolesława Prusa w Nałęczowie (we współpracy ze Stanisławem Strzyżyńskim) i hrabiny Marii Resseguier w Nisku (współpraca Andrzej Oboz). 

Czytaj więcej...

12października2017

tp ct 2017Krasnostawski Dom Kultury zaprasza na kolejny spektakl w ramach programu „Teatr Polska”. Dnia 17 października o godz. 19:00 na deskach Sali Widowiskowej zagości Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza z Warszawy. Zaprezentuje Państwu sztukę „Come together” w reż. Wojciecha Ziemilskiego. Bilety w cenie 20 zł normalny / 15 zł ulgowy do nabycia w Kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw.pl.

„Spektakl to nie lada wyzwanie dla widza, który postawiony zostaje pomiędzy żelaznym słowem reżysera, a słowem aktora. Z jednej strony wczytujemy się w napis PROSZĘ NIE WCHODZIĆ NA SCENĘ,

Czytaj więcej...

12października2017

na akord2017 finalDnia 21 października o godz. 16.00 w Sali Widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury odbędzie się piąta już edycja Okazjonalnego Przeglądu Akordeonistów „Na Akord”. Przed krasnostawską publicznością zaprezentują się najwięksi wirtuozi akordeonu związani z Lubelszczyzną. Gwiazdą imprezy będzie zespół Symetrio.

Celem przeglądu „Na Akord” jest propagowanie akordeonu, jako instrumentu koncertowego, wykorzystywanego zarówno w muzyce klasycznej jak i we wszelkich odmianach muzyki rozrywkowej.

Czytaj więcej...

10października2017

altscechdk kortez 03Alternatywna Scena Chadeku powraca w mocnym składzie: 7 października należy do zjawiskowego Piotra Zioły, a w listopadzie zagra długo oczekiwany Kortez.
26-cio letni kompozytor i wokalista z pochodzący z Iwonicza. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Po kilku miesiącach napisał pierwsze piosenki. Z jedną z nich zgłosił się na casting do Must Be The Music, gdzie nie został zauważony. Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records.

Czytaj więcej...

09października2017

sib newsletter2 2813283cbd 3478772de6.jpgStrefa Innych Brzmień prezentuje: TeChytrze (Polska)
Przepis na TeChytrze jest prosty. To punk + blues + jazz + free + lubelska muzyka tradycyjna. Jak to brzmi? Sprawdzimy w Lublinie podczas koncertu w ramach Strefy Innych Brzmień 20 października.

Kiedy: 20 października 2017 (piątek), godz.: 19.00
Gdzie: Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a, Lublin – sala widowiskowa, II piętro
Wstęp wolny

Czytaj więcej...

04października2017

Bryan Adams Live at Slane Castle 2001 foto 01Światowe Koncerty - Bryan Adams: Live at Slane Castle
Sala widowiskowa ChDK 30.09.2017 godz.: 21:00

Światowe Koncerty to cykl projekcji wyjątkowych koncertów zarejestrowanych w wyjątkowych miejscach na świecie w wykonaniu światowej sławy zespołów muzycznych. Projekcje odbywają się w Sali widowiskowej Chełmskiego Domu Kultury, która posiada doskonałe parametry akustyczne oraz techniczne umożliwiające odbiór zarówno obrazu jak i dźwięku na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej...

Reklama

Radio

Reklama