20°C
Środa 25 Kwietnia 2018
Imieniny: Jarosław, Marek


Krasnystaw, LO. Maturzyści już siedzą, nauczyciel też. No to ogień, jedziemy z tym kagankiem.
Mówię swoje, ale jakoś mi się tak samo zerka na pana nauczyciela. On kiwa głową, że racja, racja. Ja bym tam chętnie kolacja, bo pan idealnie mój typ, w punkt.
Punkt 1. - łysy. Punkt 2. - okularki. Punkt 3. - wysoki. Punkt 4. - szczupły, ale w misiowatą stronę, idealnie. Niestety pojawił się punkt

5., z kołnierzyka mu się wysunął ten punkt.

I tak mi koloratka kolację zepsuła ;)

Ps. A najlepsza Elizka po lekcji niczym nie zniechęcona:
- Widziałaś Józek, widziałaś?! Twój typ jak nic!
- A widziałaś, że ksiądz?
- No tak, ale że co? Oj, doradca zawodowy jesteś, podejdź, zagadaj, może źle wybrał zawód. Coś doradzisz...

Komentarze  

0 #1 IwonaK 2016-07-31 16:34
no popłakałam się ze śmiechu :lol: nie wiem dlaczego, ale natknęłam się na Twój blog dopiero teraz..i czytam wpis jeden po drugim jednym tchem.
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama