9°C
Czwartek 30 Marca 2017
Imieniny: Aniela, Leonard

Zobaczyłeś coś ciekawego? Irytuje Cię to co widzisz? A może widzisz pozytywną zmianę w naszym mieście? Podziel się z nami i Czytelnikami portalu swoją sprawą!

DODAJ SWOJĄ SPRAWĘ. NAPISZ SWÓJ ARTYKUŁ.

 

 

18Mar2017

Hrubieszowska od ulicy Wyszyńskiego do Parkowej nieprzejezdna z powodu wypadku. Trwa ustalanie przyczyn. Uważajcie - na drogach ślisko od deszczu.

Czytaj więcej: Wypadek na Hrubieszowskiej

25Lut2017

Nad zalewem w Żółtańcach na plaży leży nawieziony jesienią piach. Pomysł bardzo dobry tylko czy nie lepiej pogłębiać zalew zamiast co roku go "zasypywać"?

Czytaj więcej: Żołtańce i piasek

23Lut2017

Czy tym razem użyto zbyt dużo piasku? Na jesieni media chwaliły remont muru cmentarnego na ulicy Lwowskiej - nie minęło nawet pół roku a każdy kto przechodzi ulicą Lwowską widzi, że stan odwnowionej części już niedługo nie będzie wiele różnił się od starej nieodowi

Czytaj więcej: Idzie wiosna - mur znowu do remontu?

05Mar2017

Ależ fajnie dziś było zobaczyć ile ludzi wyszło na miasto w taką pogodę! Chyba bardzo stęskniliśmy się za wiosną :) Rowery tylko śmigały po ścieżkach :) Pozdrawiam wszystkich aktywnych Chełmian!

Czytaj więcej: Ludzie -wiosna!

23Lut2017

Plac Łuczkowskiego wygląda coraz ładniej - właściciele niektórych kamienic zdobyli się na remonty i odnowienie. Nasze miasto pełne jest jednak kontrastów i wystarczy zrobić kilka kroków by obok ładnej kamienicy zobaczyć...

Czytaj więcej: Ładne gryzie się ze starym

Reklama

Radio

Reklama