19°C
Piątek 23 Czerwca 2017
Imieniny: Wanda, Zenon

Gniew 7 8.04.2017r. PPK i Turniej Nadziei Wiele powodów do radości po zakończonym w Gniewie koło Starogardu Szczecińskiego Pucharze Polski Kadetek i Turnieju Nadziei Olimpijskich Juniorek w zapasach kobiet miały reprezentantki Miejskiego Klubu Sportowego Cement Gryf Chełm. Najlepszy sukces w grupie kadetek odniosła Wioleta Giers ,która zdobyła srebrny medal. Brązowym medalem nagrodzona została Natalia Karbowiak i Aleksandra Łysomirska . Na matach Gniewa chełmski klub reprezentowały także Dubij Karolina Dubij ,Emilia Grajper, Klaudia Borysiuk , Małgorzata Jedut ,Joanna Barabas oraz Dziedzic Kamila. W grupie juniorek w rozgrywanym z udziałem zagranicznych drużyn Turnieju Nadziei Olimpijskich brązowy medal wywalczyła Gabriela Karyś . Blisko podium na wysokim piątym miejscu zawody ukończyła Danuta Góral.