27°C
Poniedziałek 24 Lipca 2017
Imieniny: Kinga, Krystyna

imggcsi6985CA3E23AE9140485FA5EF81BED490AEBBC2D5mpid8maxwidth1366maxheight638 Świetny występ odnotowali juniorzy chełmskiego Cementu Gryfa Chełm podczas rozgrywanego w Wałbrzychu Pucharu Polski w zapasach. Do ciekawego pojedynku na wałbrzyskich matach doszło w kategorii 96 kg, w którym chełmianin - brązowy medalista Mistrzostw Świata kadetów Patryk Kamiński spotkał się z aktualnym Mistrzem Świata juniorów Gerardem Kurniczakiem z KS Sobieski Poznań. Po zaciętej walce nieznacznie na punkty (5:2) zwyciężył bardziej doświadczony i starszy reprezentant Poznania. Reprezentanta Cementu Gryf Chełm prowadzony przez trenera Andrzeja Głąba zwyciężając kolejnych przeciwników zdobył srebrny medal. Brązowe medale wywalczyli Biela Piotr i Troć Kacper. W klasyfikacji drużynowej MKS Cement Gryf Chełm uplasował się na III miejscu. Patryk Kamiński po zakończonych zawodach został powołany do składu reprezentacji Polski która, w dn. 2-5 grudnia weźmie udział w Międzynarodowym Turnieju, którego gospodarzem będzie Rosja.