Imieniny: Elżbieta, Seweryn
autocad lt 2011 educational license autocad 2011 key acrobat pro for apple mac education version autocad 2018 oem license look at this site visio professional 2016 education license autocad 2014
fireworks cs6 for sale adobe creative suite for sale how much acrobat xi pro cheap license autodesk autocad 2012 win 10 home education license
19listopada2017

img 1620Z udziałem 11 państw w Berlinie rozegrany został Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Dzieci ,Młodziczek,Kadetek i Juniorek. – Internationales Frauenturnier. Znakomity start na niemieckich matach odnotowały uczennice Szkoły Podstawowej w Wierzbicy i Rudzie Hucie. Do Wierzbicy ze srebrnym medalem wróciła Wiktoria Kamela ,a do Rudej Huty Monika Dadas. Podopieczna trenera Dariusza Kucharskiego -Wiktoria w kolejnych walkach pokonała reprezentantkę Norwegii- Anne Svarstad, Szwecji- Minę Stanic i trzy zawodniczki z Niemiec- Rekę van Os, Berenike Kurth, Laurę Tonhofer.

MKS CementW biurowcu chełmskiej Cementowni odbyło się Walne Zebranie Członków MKS Cement Gryf Chełm .Głównymi punktami porządku Walnego Zebrania było złożenie sprawozdania z działalności zarządu i komisji rewizyjnej klubu za lata 2012-2016, udzielenie absolutorium ustępującemu zarządowi oraz wybór nowych władz .

foto Monika Dadas 2017Uczennica Szkoły Podstawowej w Rudzie Hucie Monika Dadas w znakomitym stylu zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Młodziczek w zapasach. Tegoroczne zmagania najlepszych zapaśniczek z terenu całego kraju odbyły się w Piotrkowie Trybunalskim. Monika w drodze do złotego medalu zdecydowanie pokonała cztery przeciwniczki . W pierwszym pojedynku odniosła zwycięstwo nad reprezentantką SMS Łódź Justyną Komzą. W drugim starciu wygrała z Natalią Podsiadłą MULKS Platan Borkowice . Kolejną walkę podopieczna Mirosława Czwalińskiego stoczyła z reprezentantką Białogardu Magdaleną Indycką , która również pokonana zeszła z maty. W decydującej walce kto zostanie mistrzynią Polski Monika spotkała się Klaudią Podgórzak z Siedlec. Pierwszą rundę walki Monika wygrała na punkty ,a w drugiej po efektownym rzucie przez biodro odniosła zwycięstwo przez położenie na łopatki. Złoty medal utalentowanej sportowo młodej reprezentantki Cementu Gryfa Chełm jest jej najważniejszym osiągnięciem w dotychczasowej przygodzie z zapasami.

Na siódmym miejscu w kraju sklasyfikowana została Dagmara Branicka ,a na ósmym Mistrzostwa Polski ukończyła Wiktoria Kamela.

Oleszczuk MMP 2017 PoznaZgodnie z kalendarzem Polskiego Związku Zapaśniczego na matach Poznania i Siedlec rozegrane zostały dwie zapaśnicze imprezy .W Poznaniu o medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski ( do 23 lat) rywalizowali zapaśnicy stylu klasycznego ,a w Siedlcach rozegrany został Puchar Polski Kadetek i Juniorek( 16-19 lat) w zapasach kobiet. Reprezentanci Cementu Gryfa Chełm w obu imprezach zdobyli cztery medale.Najwięcej powodów do radości miała podopieczna trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa Aleksandra Łysomirska ,która do Chełma wróciła ze złotym medalem .

WP 20171015 11 50 09 RawW dn. 13 - 15 września 2017 r., w Białymstoku rozegrany został VII Memoriał Patryka Jakubowskiego. Tegoroczne zawody miały bardzo liczną obsadę (163 starty), w tym międzynarodową, w każdej konkurencji i kategorii wiekowej - a to dzięki uczestnictwu zawodników m.in. z Litwy i Białorusi. Niemniej jednak zawodnicy Dragona pokazali się z dobrej strony, plasując się na miejscach finałowych w każdej kategorii.

zdjecie chlopcy radom. PP KadetwSukcesem dla zapaśnika Cementu-Gryfa Chełm zakończył się rozgrywany w Radomiu Międzynarodowy Puchar Polski Kadetów w zapasach stylu klasycznego. Na radomskich matach oprócz najlepszych polskich klubów o medale rywalizowały ekipy z Litwy, Ukrainy i Armenii. Najlepszy sukces z reprezentantów Cementu Gryfa osiągnął Szymon Kochoń (SP Ruda Huta). Podopieczny trenera Mirosława Czwalińskiego odnosząc kolejno zwycięstwa nad reprezentantem Armenii, Bielawy i Piotrkowa Trybunalskiego awansował do finału.

zdj zapNa matach Zgierza rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorek w zapasach kobiet i stylu klasycznym. Swoją dominację na krajowych matach potwierdzili podopieczni trenerów Dariusza Kucharskiego, Igora Lobasa i Andrzeja Głąba. Najwyższą formę zademonstrowały studentki Angelika Dytrych (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia Piotrków Trybunalski) , Katarzyna Kamińska (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie), Maria Świeczak (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie) Weronika Michalska(Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie) i student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Patryk Kamiński .

Suprasl 630 września w Supraślu odbyło się zakończenie dziewiątego sezonu Maratonów Kresowych. Wyścig odbywał się pod hasłem „Uzdrowisko Supraśl”. Na kolarzy MTB czekała wymagająca trasa położona w sercu Puszczy Knyszyńskiej. Przede wszystkim interwałowe ścieżki na Wzgórzach Krzemiennych, dalej malownicze przejazdy w dolinie Sokołdy oraz już tradycyjny dojazd do mety groblą wzdłuż Supraśli.

WP 20170930 18 35 55 Raw highresW sobotę, 30 września 2017 r. w Lubline odbył się I Memoriał Strzelecki im. mł. chor. Andrzeja Adamczyka i sierż. Pawła Legenckiego. Wzięli w nim także udział strzelcy Dragona Chełm.

Julia Łoś zwyciężyła w karabinie pneumatycznym juniorek i juniorów młodszych. Drugi w tej kategorii był Damian Siedlecki, trzeci zaś Bartosz Kaniewski. Czwarte miejsce zajęła Natalia Kamińska.

DSC 0212W Moszczenicy k. Piotrkowa Trybunalskiego rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach kobiet i stylu klasycznym. Zawody te objęte są system współzawodnictwa prowadzonym przez Ministerstwo Sportu I Turystki. Świetny występ w Moszczenicy odnotowały młode zapaśniczki oraz zapaśnicy z Cementu Gryfa ,którzy 10 -krotnie stawali na podium. W klasyfikacji drużynowej Cement Gryf Chełm zajął drugie miejsce. W grupie dziewcząt najwięcej powodów do radości miała wychowanka trenera Mirosława Czwalińskiego Monika Dadas (SP Ruda Huta),która gromadząc komplet zwycięstw zdobyła złoty medal.

chelmiankaJuż w sobotę 30 września zapraszamy na mecz Chełmianki Chełm z Podhalem Nowy Targ o mistrzostwo III ligi, grupy IV.

Bilety w przedsprzedaży w siedzibie klubu, zakład szewski, ul. Lwowska 6.