Imieniny: Eustachy, Filipina
autocad lt 2011 educational license autocad 2011 key acrobat pro for apple mac education version autocad 2018 oem license look at this site visio professional 2016 education license autocad 2014
fireworks cs6 for sale adobe creative suite for sale how much acrobat xi pro cheap license autodesk autocad 2012 win 10 home education license
18września2017

zapasyW Warszawie w międzynarodowej obsadzie rozegrany został XIV Zapaśniczy Memoriał braci Wacława i Piotra Rydzewskich .Młodzi zapaśnicy Cementu Gryfa Chełm na matach stolicy zdobyli trzy medale. Dwa srebrne medale wywalczyli uczniowie IV LO w Chełmie Michał Czwaliński i Mateusz Szumiło. Trzeci krążek dla Chełma w kolorze brązu wywalczył Marcin Hałaj( I LO w Chełmie). Piąte wysoko punktowane miejsce zajął Jakub Drzewicki . Siódmą lokatę uzyskał Dawid Murak 9 (obaj Szkoła Razem),a na ósmej pozycji zawody ukończył Szymon Truszkowski ( SP nr 8 ).

1212 września 2017 r. rozegrane zostały w Bydgoszczy finały 56. Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety". Drużynę I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie stworzyli Michał Nowosad, Mateusz Pruszkowski i Damian Siedlecki. O wejście do finału reprezentacje poszczególnych szkół walczyły na etapach rejonowych i wojewódzkich.

Konkurencja polegała na oddaniu 60 strzałów ocenianych z postawy leżąc, bez podpórki, w czasie 50 minut (strzelania prowadzone były do tarcz elektronicznych).

ETS PlakatSerdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Europejskim Tygodniu Sportu 2017. Gmina po raz drugi włączyła się w ogólnoeuropejską akcję promującą aktywne formy spędzania czasu. W świetlicach na terenie gminy Chełm w dniach 23 - 30 września będą organizowane rozgrywki sportowe skierowane dla wszystkich mieszkańców gminy, zarówno dzieci jak i dorosłych. Każdy uczestnik jest zwycięzcą i otrzyma dyplom oraz sportowy upominek.

zdjecie do artykukuMłodzi zapaśnicy Cementu Gryfa Chełm swoją formę po wakacyjnej przerwie sprawdzili w rozegranych w Tyszowcach Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików i Dzieci . W wojewódzkiej konfrontacji reprezentanci powiatu chełmskiego zdobyli łącznie 26 medali i zdecydowanie wygrali klasyfikację drużynową.

IMG 1528Kolejny sukces w tegorocznym sezonie odniosły młode zapaśniczki Cementu Gryfa Chełm.

W rozegranym w Łukowie Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek i Dzieci „Sport to alternatywa” zdobyły łącznie 6 medali i zajęły drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej pozostawiając w pokonanym polu min. silną drużynę z Ukrainy. Największymi umiejętności zdobywając złote medale wykazały się Kamela Wiktoria ( SP w Wierzbicy), Branicka Dagmara ( SP nr 11 w Chełmie), Dadas Monika (SP Ruda Huta) i Weronika Podolak (SP nr 1 w Chełmie).

21430268 802256419947977 7658751059543108132 nPo wakacyjnej przerwie w ogólnopolskim współzawodnictwie reprezentantki Cementu Gryf Chełm wystartowały w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w zapasach kobiet rozgrywanych w Moszczenicy k/Piotrkowa Trybunalskiego. Chełmskie zapaśniczki drugą część tegorocznego sezonu rozpoczęły od zdobycia 12 medali i tytułu najlepszej drużyny w kraju w grupie młodzieżowej( do lat 23) . W grupie kadetek ( do lat 17) chełmska drużyna sklasyfikowana została na trzecim miejscu. Najlepszą formę z podopiecznych trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa zaprezentowały : Alicja Piersa , Katarzyna Kamińska, Paulina Czechorowska Gabriela Karyś i Aleksandra Łysomirska.

zdjecie Patryk kaminskiZawodnik Cementu-Gryfa Chełm Patryk Kamiński zajął piąte miejsce w rozgrywanych w Tampere (Finlandia) Mistrzostwach Świata Juniorów w zapasach. Podopieczny trenera Andrzeja Głąba, swój start w światowym czempionacie w kategorii wagowej do 120 kg. rozpoczął od efektownego zwycięstwa przez położenie na łopatki reprezentanta Chin- Jijie Mu. Przeciwnikiem Patryka w drugim starciu był Saigidmagomed Omarov reprezentujący Azerbejdżan, którego również bez większych problemów nasz reprezentant pokonał.

IMG 0435Już w najbliższych dniach dwoje reprezentantów Cementu Gryfa Chełm Patrycja Dudek i Szymon Szymonowicz będą bronić barw Polski podczas rozgrywanych w Grecji Mistrzostwach Świata Kadetów w zapasach. Najlepsi młodzi atleci ze wszystkich kontynentów swoje zmagania o medale stoczą w Atenach- jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych Europy z zabytkami kultury antycznej. Patrycja, której trenerem jest Dariusz Kucharski od początku tegorocznego sezonu prezentuje wysoką formę zdobywając medale w turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych.

DSC0204 Medium22-23 lipca w Dzierzkowicach (Kraśnik) odbył się organizowany przez Automobilklub Lubelski Rajd św. Krzysztofa, który był 2 rundą Mistrzostw Okręgu Lubelskiego. W rajdzie startowało 21 załóg w tym jedna załoga z Chełma- Jarosław i Bogdan Malec reprezentujący Automobilklub Lubelski.
Dwudniowy rajd rozpoczął prolog, który odbył się w Kraśniku. Następnego dnia zawodnicy mieli do pokonania 9 trudnych technicznie oraz bardzo wymagających odcinków specjalnych w miejscowościach Dzierzkowice Podwody, Dzierzkowice Góry oraz Dzierzkowice Zastawie.

czescDwoje reprezentantów Cementu Gryf Chełm już za kilka dni na matach Bośni i Hercegowiny stanie do walk o medal Mistrzostw Europy Kadetów ( 15-17 lat) w zapasach. Barwy naszego kraju reprezentować będzie Patrycja Dudek i Szymon Szymonowicz. Oboje zdecydowanie wygrali krajową rywalizację zdobywając tytuły Mistrzów Polski.W międzynarodowej konfrontacji podczas zagranicznych zawodów w tegorocznym sezonie odnosili także sukcesy wracając do kraju z medalami. Patrycja jest uczennicą Zespołu Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie, a Szymon uczęszcza do Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie.

012W dn. 14 - 19 lipca 2017 r. najlepsi młodzi strzelcy z województwa lubelskiego uczestniczyli w finale XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostwach Polski Juniorów młodszych w strzelectwie sportowym.
Nasz region reprezentowali Łukasz Jaremek (pistolet pneumatyczny, Orlik Lublin), Bartosz Kaniewski, Damian Siedlecki, Marta Bednaruk, Natalia Kamińska, Magdalena Błażejewska i Julia Łoś (karabin pneumatyczny oraz sportowy trzy postawy, MKS Dragon Chełm).

IMG 20170624 133012Na strzelnicach Wojskowej Akademii Technicznej i CWKS Legia Warszawa miały miejsce w dn. 23 - 25 czerwca 2017 r. kwalifikacje strefowe do finału XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (OOM) w strzelectwie sportowym. Walczyli także podopieczni Jana Dąbskiego.