-16°C
Poniedziałek 19 Lutego 2018
Imieniny: Arnold, Józef, Konrada

IMG 20180118 112243 W dniu 18 stycznia b.r. odbyła się pierwsza w tym roku giełda pracy zorganizowana przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym we współpracy z COVEBO. 

Spotkanie odbyło się w Liceum Ogólnokształcącym w Siedliszczu – Bibliotece Szkolnej. Przedstawiciel agencji zatrudnienia COVEBO pan Krzysztof Krzywicki, przedstawił oferty pracy oraz omówił szczegóły dotyczące warunków pracy, wyjazdu, wynagrodzenia i zakwaterowania. Uczestniczący w spotkaniu mieli okazję zadawać pytania oraz zarejestrowania się celem wyjazdu do Holandii.
Młodzieżowe Centrum Kariery bardzo dziękuję wszystkim za udział w spotkaniu a także panu dyrektorowi Liceum za udostepnienie Biblioteki Szkolnej i pomoc pani Małgosi Golonko.
Planujemy kolejne spotkania, o których poinformujemy w mediach i portalach społecznych.

Elżbieta Rorenberg
MCK w Rejowcu Fabrycznym

IMG 20180118 101812

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama