-16°C
Poniedziałek 19 Lutego 2018
Imieniny: Arnold, Józef, Konrada

application 2580867 960 720 Młodzieżowe Centrum Kariery zaprasza wszystkich zainteresowanych wyjazdem do pracy do Holandii w ramach projektu świątecznego. 

Spotkanie odbędzie się w dniu 6 listopada b.r. o godz. 10.30 w "Dworku” przy ul. Lubelskiej 24 A w Rejowcu Fabrycznym. Pierwsze wyjazdy są planowane na 13 i 20 listopada, a powrót po Nowym Roku w połowie stycznia.
Propozycja dotyczy pracy przy pakowaniu produktów mięsnych, kontroli jakości, ważeniu, etykietowaniu oraz innych prostych czynnościach przy linii produkcyjnej, które nie wymagają specjalnego przygotowania czy doświadczenia.

 

W zamian pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, bezpłatne ubezpieczenie i możliwość wyjazdu w parach. Standardowa stawka wynagrodzenia to 9 euro, ale w tym przypadku pracownicy mogą liczyć na ponad 11 euro i 120 złotych tak zwanego startowego, a pary na zatrudnienie u tego samego pracodawcy.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać osobiście w siedzibie MCK w Rejowcu Fabrycznym albo telefonicznie pod numerem: 502 032 023.


Elżbieta Rorenberg
MCK w Rejowcu Fabrycznym

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama