9°C
Czwartek 30 Marca 2017
Imieniny: Aniela, Leonard
03Mar2017

BinekPlanując przestrzeń mieszkalną musimy wziąć pod uwagę wszystkich mieszkańców. Tak, również tych futrzastych, pierzastych czy pokrytych łuską. Bywa, że przy niewielkiej przestrzeni staje się to prawdziwym wyzwaniem, jeśli chcemy, aby każdemu żyło się wygodnie.

Będąc na etapie wyboru pupila warto dobrze przemyśleć wszystkie za i przeciw. Miłośnicy psów, mieszkający w kawalerce pewnie nie zdecydują się na rybki „w zamian”, ale powinni rozważyć mniejsze rasy, aby w przyszłości oszczędzić sobie i dużemu psu uciążliwości mieszkania na małej przestrzeni. Kiedy nie ogranicza nas metraż naszego M i tak pozostaje nam do zaplanowania kilka rzeczy :)

Czytaj więcej: Elledesign: Zwierzęta w domu

23Lut2017

lampyPrzeglądając aktualne trendy zarówno wystroju jak i wyposażenia wnętrz nie można przeoczyć miedzi. Materiał choć znany przecież od setek lat zyskał w ostatnim czasie nowe życie.
Miedziane dodatki spotkamy zarówno w nowoczesnych, wręcz minimalistycznych wnętrzach, jak też w tych cieplejszych, stylizowanych na poprzednie epoki. Lubią je także wnętrza eklektyczne.

Czytaj więcej: Elledesign: Miedziane inspiracje

26Lut2017

pinterest copyModa na motywy naturalne w wystroju wnętrz powraca jak bumerang. Oczywiście jak w każdej modzie kolejne odsłony są liftingowane i ubierane od nowa. Kto z nas nie pamięta wszechobecnych fototapet z widokiem lasu jesienią, sielankowym krajobrazem lub wodospadem? 

Trzeba przyznać, że tym razem motywy roślinne uderzyły dość mocnym akcentem, który ma wiele twarzy. Co więcej... wyglądają świetnie!

Czytaj więcej: Elledesign: Egzotycznie

Reklama

Radio

Reklama