-16°C
Poniedziałek 19 Lutego 2018
Imieniny: Arnold, Józef, Konrada

68 117320 Policjanci z chełmskiej drogówki dziś od rana prowadzili akcję pod nazwą „Bus”. Jest ona skierowana na bezpieczeństwo przewożonych do szkół dzieci, jak też osób korzystających z komunikacji prywatnej. Policjanci sprawdzają stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów, jak też ważność dokumentów. Dotychczasowe kontrole nie wykazały nieprawidłowości.
Już od rana policjanci z wydziału ruchu drogowego chełmskiej komendy prowadzą działania skierowana na bezpieczeństwo pasażerów korzystających ze zorganizowanych przejazdów. Akcja pod nazwą „Bus” prowadzona jest na terenie całego powiatu chełmskiego. Kontrolowane są autobusy szkolne, które przewożą uczniów, jak też pojazdy komunikacji prywatnej. Policjanci podczas prowadzonych kontroli zwracają szczególna uwagę na stan techniczny pojazdów oraz ważność posiadanych dokumentów. Każdy kierowca poddawany jest badaniu stanu trzeźwości. Kontrole drogowe, które zostały dotychczas przeprowadzone, nie wykazały nieprawidłowości w tym przedmiocie.

 

Oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie
podkom. Ewa Czyż

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach portalu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Nim opublikujesz komentarz, zastanów się, czy jest on zgodny z zasadami dobrego wychowania i czy nie narusza dóbr osobistych innych osób. Pamiętaj, że zgodnie z art. 212 k.k. i art. 216 k.k. za przestępstwa zniesławienia i znieważenia grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szanujmy się wzajemnie i nie zapominajmy, że internet jest częścią przestrzeni publicznej.


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Radio

Reklama